UBYTOVÁNÍ

Ubytování v České Kanadě má kouzlo o to větší, jste-li v prostředí , které ctí charakter krajiny, odkud máte možnost si region projít po nesčetných turistických trasách, projet po cyklotrasách, lesních či polních cestách a vždy se vrátit do domácího prostředí a atmosféry, kterou poskytují dále uvedené penziony.Albeř 58

Penzion Albeř 58 je rodinným penzionem (2014), po kompletní rekonstrukci části selského stavení. Penzion se nachází v klidné části obce Albeř u Nové Bystřice. Ubytování ve dvou 2 a 4 lůžkovém apartmánu s přímým přístupem na vlastní terasu a dvou 2 lůžkových a jednom 4 lůžkovém apartmánu v podkroví.

Blato

Nové ubytování v České Kanadě, v osadě Blato u Žižpašského rybníka. V pěti apartmánech s kapacitou 21 lůžek, nedaleko od Landštejna, úzkokokolejky, na cyklotrasách, v klidu regionu Česká Kanada, již od dubna 2018.

Dolní Radíkov

Ubytování na statku, ve třech apartmánech zřízených v bývalém vejminku. Každý obsahuje společenskou místnost s krbem, kuchyňským koutem a koupelnou v přízemí a dvě ložnice (5 lůžek) v podkroví.

Matějovec 38

Bed & Breakfast Matějovec38 představuje nadstandardní ubytování v nově zrekonstruovaném statku. V rodinném prostředí je k dispozici deset pokojů. V ceně ubytování je bohatá snídaně složená ze zdravých a lokálních surovin.

Lesní chalupa

Uprostřed lesních komplexů České Kanady, mezi městy Nová Bystřice a Slavonice, nedaleko Starého města pod Landštejnem Vám nabízí nejen pouhé ubytování, ale především příjemný pobyt v přírodě, s možností celé řady rekreačních aktivit.

Kaproun

Kaproun, místo se skvělou hospodou a s nejkrásnějším nádražím v ČR .

Návary

Návary, jedna ze zlikvidovaných obcí v pohraničí postupně a jako všechny původní místa, až na výjimky, je citlivě upravována. Krásné prostředí na jaře, v létě, na podzim a v zimě,.......... to je pravé království.

Nový Svět

v nejkrásnější části regionu České Kanady, 3 km od Českého Rudolce

Otín, Na Bidýlku v duchnách

Na Bidýlku a v duchnách, ve třech apartmánech, za humny města a na vstupu do České Kanady.

Penzion Čas

Penzion Čas

Penzion Čas v Českém Rudolci, pod Kostelem Narození svatého Jana Křtitele, jako by ve svém názvu chtěl nahradil chybějící, jinak obvyklé kostelní hodiny na kostelní věži.

Penzion Ovčárna

Penzion nese pojmenování po místní části „Ovčárna“ obce Nová Bystřice, jejíž počátky sahají do přelomu 11-12 století.

Rožnov - BISON RANCH

Rožnov, jedna z křižovatek cyklotras a turistických tras České Kanady. Na „modré“, která Vás dovede i na Landštejn, v místě pod Vysokým kamenem (728 n.m.) , našel svůj domov i bison, největší zvíře amerického kontinentu, dnes žije v národních parcích a rezervacích Kanady a USA.

Strmilov

Pension pod Šibeňákem, rodinný penzion na hraně České Kanady, mezi Telčí a Jindřichovým Hradcem, nedaleko rybníků Komorník, Malý Ratmírov. Ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích, zahradní restaurace, zahrada, výborné parkování.

Chalupa Meziluky

se nachází 2 km za obcí Číměř, na polosamotě s velkým členitým pozemkem, ve směru ke Kačležskému rybníku.

U paulánů

Že by právě zde přespal Jára Cimrman, když jej na nádraží v Kaprouně vyhodili z parního vlaku? Na každém nádražní byla vždy nádražní,…. pouze v Kaprouně je U paulánů. Z nejkrásnějšího nádraží tedy s chutí tam, kde posléze i sám JdC nepochybně seděl.