Česká Kanada

AKTUALITY

Jazzový večer s Bohumilem Hrabalem

Jazzový večer s Bohumilem Hrabalem

Jazzový večer s Bohumilem Hrabalem - velmi mnoho bylo řešeno v jednom krátkém okamžiku a nebylo možné to sdělit jinak, než pomocí jazzu, který byl vždy svobodomyslný, volný, otevíral duši a nové pohledy.

zobrazit vloženo: 27. 07. 2012

Třetí senátor České Kanady – Milan Michálek

Třetí senátor České Kanady – Milan Michálek

V dnešním Michálek cupu převzal symbolický klíč Nr. 33 od České Kanady a stal se vedle předsedy senátu Milana Štěcha a senátora Miloše Vystrčila třetím senátorem regionu Česká Kanada.

zobrazit vloženo: 14. 07. 2012

Mařížský park – klenot Slavonicka

Mařížský park – klenot Slavonicka

Zahradní slavnost, nepořádaná Likvidačním úřadem, byť by to tak mohlo vypadat. Prostředí pro inscenaci Zahradní slavnosti by bylo vskutku ideální. Situace přinesla zcela nový pohled, narušila schématické a stereotypní vnímání torza zámku.

zobrazit vloženo: 09. 07. 2012

velvyslankyně Kanady v České Kanadě

velvyslankyně Kanady v České Kanadě

Region České Kanady navštívila na pozvání Agentury Česká Kanada, ve dnech 23-24. června Její Excelence Valerie Raymond, velvyslankyně Kanady v ČR s manželem Mr. Tom de Faye. Po programu Agentury Česká Kanada se zúčastnila slavnostního otevření deseti výstav fotografií v Muzeu fotografie a moderních obrazových medií.

zobrazit vloženo: 30. 06. 2012

Řád britského impéria

Řád britského impéria

Dirigent Bělohlávek dostal od Alžběty II. královny Britského společenství, tedy i královny Kanady, Řád britského impéria a zároveň získal čestný titul komandér Řádu britského impéria. Britská velvyslankyně Sian MacLeodová uvedla, že Česko i Británie mohou být pyšné na Bělohlávkův příspěvek k propagaci české i britské hudby ve světě.

zobrazit vloženo: 25. 06. 2012

Česká Kanada porazila Švédy.

Česká Kanada porazila Švédy.

Milan Michálek, držitel prvního odznaku „Česká Kanada“ posunul český tým do semifinále a do souboje se Slovenskem.

zobrazit vloženo: 17. 05. 2012